"Merkezim Her Yerde" etkinliği ile öğrenciler eğlendi

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan "Merkezim Her Yerde" projesi çerçevesinde Mehmet Gülen İlkokulunda öğrenim gören öğrenciler, çeşitli etkinliklerle doyasıya eğlendi.

"Merkezim Her Yerde" etkinliği ile öğrenciler eğlendi

Gençlik ve Spor Bakanlığının başlatmış olduğu "Merkezim Her Yerde" projesi ile Nevşehir Gençlik Merkezi tarafından Merkez ve köylerde bulunan okullarda düzenlenen etkinlikler devam ediyor.

Gönüllü gençler ve liderleri, Mehmet Gülen İlkokulunda eğitim gören öğrencileri eğlendirmek için bir araya geldi.

Gönüllü gençler ve liderler Spor Kompleksi 3 Nolu Çim Sahada öğrenciler ile toplanarak şarkılar eşliğinde doyasıya eğlendi etkinlikte Gençlik Merkezi gönüllüleri miniklerin yüzlerini boyayarak oyunlar oynayarak keyifli vakit geçirdi.

Çocuklarla çeşitli etkinlikler yaparak güzel vakit geçirdiklerini belirten İl Müdürü Muhsin Özdemir; "Gençlik ve Spor Bakanlığımızın başlatmış olduğu "Merkezim Her Yerde" projesi kapsamında ki faaliyetlerimize devam ediyoruz. Çocuklarımızın doyasıya eğlendiklerini görmek bizleri mutlu ediyor. Faaliyetlerimizin içerisinde yüz boyama, halat çekme, eğitsel oyunlar ve çeşitli sportif etkinliklerde var. Bu oyunları çocuklarla oynayarak güzel vakit geçiriyoruz. Amacımız Gençlik Merkezimize gelemeyen öğrencilerimize bu proje sayesinde ulaşıp etkinler yapmaktır" diye konuştu.

Mehmet Günay

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner146

banner145