Sporcular Türkiye Şampiyonluğu’na koşuyor

Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Atletizm Geliştirme Projesi Kulüpler arası Kros Yarı Final Müsabakalarında takım halinde 4. olarak finallere katılmaya hak kazandı.

Sporcular Türkiye Şampiyonluğu’na koşuyor

Türkiye Atletizm Federasyonu’nun 2021 yılı faaliyet programında yer alan Atletizm Geliştirme Projesi Yarı Final Yarışları Aydın’ın Didim ilçesinde yapıldı.

Türkiye genelinden 600 sporcunun katıldığı yarışlarda Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları başarıyla mücadele etti.

Zehra Aldatmaz’ın ferdi olarak 3. olduğu yarı finallerde Küçük Kızlar Kategorisinde Zehra Aldatmaz, Bengü Su Akar, Su Eda Güzel, Melike Ertaş ve Fadime Medine Aslan’dan oluşan Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü takım halinde 4. olarak 28 Nisan 2021 tarihinde Gaziantep de yapılacak olan Türkiye Finallerine katılmaya hak kazandı.

Nevşehir Belediye Başkanı Mehmet Savran, Nevşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü Gençlik Ve Spor Kulübü Atletizm Antrenörü Hakan Köstekçi ve sporcuları tebrik ederek Türkiye Finallerinde başarı diledi.

Alpaslan Körükcü

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER