Burko ve Büyükbaş’tan Ekici’ye ziyaret

Global Travel HUB yönetim Kurulu Başkanı Artem Burko ve Stonepark Travel yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Büyükbaş, Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Ekici'yi ziyaret etti.

Burko ve Büyükbaş’tan Ekici’ye ziyaret
banner116

Nevşehir İl Kültür ve Turizm Müdürü Cengiz Ekici, Ukrayna Kiev’den Nevşehir Kapadokya Havalimanına Direk uçuş organize eden Global Travel HUB Yönetim Kurulu Başkanı Artem Burko ve Stonepark Travel Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Büyükbaş’ı makamında ağırladı. Ukrayna'nın diğer şehirlerinden de Kapadokya Havalimanına direkt uçuşların yapılacağı bilgisi alan Ekici, her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek Burko ve Büyükbaş’a teşekkür eden Ekici; “Ukrayna’dan Kapadokya’ya direkt ilk uçuş sonrası İl Müdürlüğümüzü ziyaret eden Global Travel HUB yönetim Kurulu Başkanı Artem Burko ve Stonepark Travel yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Büyükbaş’a ziyaretleri için teşekkürler. Kapadokya turizmi üzerine keyifli sohbetimiz; Ukrayna - Kiev uçuşlarımıza ilave olarak Ukrayna'nın farklı şehirlerinden Kapadokya’ya yeni uçuşlar üzerine oldu.” dedi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER