Karanlıkoğlu; "Ülkenin kaderi bir ülkeye bağlanmamalıdır"

Türkiye Aşçılar Federasyonu Başkan Yardımcısı ve Türkiye Aşçılar Federasyonu Akdeniz Bölge Başkanı Şinasi Karanlıkoğlu turizmi değerlendirdi.

Karanlıkoğlu; "Ülkenin kaderi bir ülkeye bağlanmamalıdır"

Karanlıkoğlu; "Ülkenin turizminin kaderini tek bir ülkeye bağlamadan alternatif çözüm üretmeliyiz. Çözüm üretirken de yerli ve milli üretimi desteklemeliyiz. Sezona güzel bir açılışla Saphir hotels bünyesinde Saphir hotel villas olarak iyi hizmet, kaliteli hizmet, yerli üretimi destekleyen tema geceleri ve menüleriyle güzel bir başlangıç yaptık. Türkiye olarak yedi bölgeyi tanıtan ve tattıran lezzetlerimizle misafirlerimize yaptığımız sunumlarla yöresel menülerimizle ilgi odağı olduk.

Ekibimizin misafir memnuniyeti odaklı çalışması ve Türkiye’nin yedi bölgesindeki birbirinden leziz yöresel lezzetleri misafirlere tattırması memnuniyeti artırdı. Memnun olan misafirler sürekli bizi tercih eden misafir olur. Bu anlayışla çalışan tesisler sürekli ayakta kalabilir. Turizm sezonunun ülkemize hayırlı olmasını diler saygılarımı sunarım." dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2022, 21:13

İsmail Irmak

YORUM EKLE
YORUMLAR
hiç
hiç - 2 ay Önce

osmanlıdan gelen kültürümüz yaşamalı ve bizler yaşatmaalıyız coğrafi işaretli ürünlerimiz ve lezzetlerimiz yöresel lezzet tanıtılmalı sunum yapılmalı

SIRADAKİ HABER