Eczacı Odası Başkanı Dörtkol’dan Rektör Aktekin’e ziyaret

52. Bölge Nevşehir Eczacı Odası Başkanı Tansu Dörtkol, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i ziyaret etti.

Eczacı Odası Başkanı Dörtkol’dan Rektör Aktekin’e ziyaret

NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin’i makamında ziyaret eden Nevşehir Eczacı Odası Başkanı Tansu Dörtkol, Rektör Aktekin’e görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunarak, eczacı odası olarak; eczanelerin hasta sağlığına verdiği hizmetin niteliğini ve yelpazesini artırmak için çalıştıklarını belirterek, eczacıların mesleki gelişimini süreklileştirecek bir proje olan “Akılcı Eczane projesi” ve yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Nevşehir Eczacı Odası Başkanı Tansu Dörtkol’a teşekkür eden Rektör Aktekin, pandemi ile birlikte sağlık çalışanları kadar sağlık sektörünün gereksinimleri arasında yer alan ilaç ve tıbbi malzeme temininde eczacıların da önemli bir görev üstlendiği belirterek tüm sağlık çalışanlarına ve bu sektörde emeği bulunanlara bir kez daha minnettar olduklarını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2020, 17:31

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93