NEVÜ’den “IEEE GPECOM2020 2. Küresel Güç, Enerji ve Haberleşme Konferansı”

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) tarafından “IEEE GPECOM2020 2. Küresel Güç, Enerji ve Haberleşme Konferansı” düzenlenecek.

NEVÜ’den “IEEE GPECOM2020 2. Küresel Güç, Enerji ve Haberleşme Konferansı”

İlki Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) ev sahipliğinde 12-15 Haziran 2019 tarihleri arasında Ürgüp’te gerçekleştirilen “Küresel Güç, Enerji ve Haberleşme Konferansı (IEEE Global Power, Energy and Communication Conference- GPECOM2020)”nin 2’ncisi 20-23 Ekim 2020 tarihlerinde yine Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) ev sahipliğinde ve online (çevrimiçi) olarak yapılacak. 

Başkanlığını Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Mühendislik Mimarlık Fakültesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ersan Kabalcı’nın yaptığı “IEEE GPECOM2020” konferansının düzenleme kurulunda Danimarka’dan Aalborg Üniversitesi, Portekiz’den Universidade Nova de Lisboa ve Hollanda’dan Eindhoven University of Technology (TU/e) üniversiteleri yer almakta. 

Bu yıl 105 adet bildiri gönderilirken, bildirilerden hakemlik süreçleri sonunda 67 bildiri sözlü sunum programına alındı. Sunum programında bulunan bildiriler, 35 ülkeden 162 yazar tarafından yazıldı. Microsoft Teams programıyla yapılacak olan online (çevrimiçi) konferans kapsamında; 4 adet ders oturumu, 7 adet davetli konuşma oturumu ve 13 adet bildiri sunum oturumu düzenlenecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93