Rektör Aktekin NEVÜ’lülerin mezuniyet heyecanına ortak oldu

Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi (NEVÜ) Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Nevşehir Kız Öğrenci Yurdunda kalan öğrencilerin mezuniyet heyecanına ortak oldu.

Rektör Aktekin NEVÜ’lülerin mezuniyet heyecanına ortak oldu

Gençlik ve Spor Bakanlığına bağlı Nevşehir Yurt Müdürlüğü tarafından, yurtta kalan öğrenciler için temsili mezuniyet töreni düzenlendi.

Düzenlenen törene NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Semih Aktekin, Nevşehir Gençlik ve Spor İl Müdürü Muhsin Özdemir, Yurt Müdürü Nalan Buyruk, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Öğrencilerin mezuniyet heyecan ve mutluluklarına ortak olan Aktekin, bundan sonraki eğitim ve kariyerlerinde başarı diledi.

Aktekin, “Üniversite olarak bizler geleceğimizin teminatı olan siz gençlerimizin eğitimlerini en iyi şekilde tamamlayarak ülkemize ve tüm insanlığa faydalı bireyler olarak yetişmeniz için üstümüze düşen ne varsa yapmaya büyük gayret gösterdik. Sizler de hocalarınızın ve ailelerinizin beklentileri doğrultusunda çok çalışarak bugünlere geldiniz. Hayatınızın her döneminde başarılarınızın artarak devam etmesini diliyorum.” dedi.

Öğrencilerin canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlendikleri mezuniyet töreninde pasta da kesildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93