Gizligider, Ürgüp’te incelemelerde bulundu

Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider, Ürgüp’te incelemelerde bulunarak Ürgüp için müjdeli haberler verdi.

Gizligider, Ürgüp’te incelemelerde bulundu

Hafta sonu bir takım temaslarda bulunmak üzere Nevşehir’e gelen Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider, Ürgüp’e yapılması planlanan projeleri Cumhurbaşkanlığı yerel yönetim politikaları kurul üyesi aynı zamanda DSİ Genel Müdürü Prof. Dr. Lütfi Akça ve beraberindeki heyet ile birlikte yerinde inceleyerek projelerin son durumları hakkında bilgi aldı.

Bakan Yardımcısı Gizligider ve beraberinde bulunan teknik heyet, Ürgüp ilçesinde bulunan Damsa Barajına giderek mevcut durum ve gerçekleşecek proje kapsamında Ürgüplü vatandaşlar için çok yakında güzel haberlerin verileceğini Ürgüp Belediye Başkanı Mehmet Aktürk’e müjdeledi.

Başkan Aktürk, yaptığı açıklamada; “Bizlerden desteğini esirgemeyen Tarım ve Orman Bakanımız Prof. Dr. Vahit Kirişçi başta olmak üzere Bakan Yardımcımız Ebubekir Gizligider’e, DSİ Genel Müdürümüz Prof. Dr. Lütfi Akça’ya, İl Başkanımız Ali Kemikkıran’a, Milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe’ye ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

İsmail Irmak

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER