Proje sözleşmesi imzalandı 

Ortahisar Belediyesi, AHİKA ve Ortahisar Turizm Tanıtma Derneği ile birlikte hazırlanan Ortahisar'ın kentsel kimliğinin turizme kazandırılması projesinde sözleşme imzalandı.

Proje sözleşmesi imzalandı 
banner116

AHİKA Genel Sekreteri Bekir Varol ile sözleşmeye imza atan Ortahisar Belediye Başkanı Mustafa Ateş, Projeye emeği geçenlere de teşekkür etti.

Başkan Ateş, "AHİKA 2020 Yılı Turizm Altyapısının Güçlendirilmesi Mali Destek Programına belediyemiz tarafından sunulan ve destek almaya hak kazanan “Kapadokya'nın Merkezi Ortahisar'ın Kentsel Kimliğinin Turizme Kazandırılması” projemizin sözleşmesini imzaladık. Kasabamıza hayırlı uğurlu olsun. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımız başta olmak üzere; bu projede desteklerini esirgemeyen, Valimiz İnci Sezer Becel'e, İl Başkanımız Ali Kemikkıran'a, Milletvekillerimiz Mustafa Açıkgöz ve Yücel Menekşe'ye, İlçe Başkanımız Oğuz Kahraman'a, Ahiler Kalkınma Ajansı yetkililerimize, Kapadokya Alan Başkanlığı yetkililerimize, proje ortağımız Ürgüp Kaymakamlığı ile iştirakçimiz Ortahisar Turizm Tanıtma Derneğine teşekkürlerimizi sunarız." diye konuştu.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER