“Acıgöl Okuyor” projesi uygulanmaya başlandı

Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ilçe genelinde öğretmen, öğrenci ve velilere yönelik “Okulum Evde, Eğitim Her Yerde” projesi kapsamında etkinlik gerçekleştirildi.

“Acıgöl Okuyor” projesi uygulanmaya başlandı

Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü proje ekibi Şube Müdürü Hüseyin Özdemir ve MEBBİS Yöneticisi Berkay Dinleyen tarafından ilçe genelinde öğretmen, öğrenci ve velilere yönelik “Okulum Evde, Eğitim Her Yerde” projesi kapsamında etkinlik gerçekleştirildi.

"Acıgöl Okuyor" diyerek gerçekleştirilen etkinliğe tüm öğrenci, öğretmen ve veliler kitap okumaya davet edildi. Sosyal medya platformlarında yüzlerce öğrenci, öğretmen ve velinin kitap okuma etkinliğine katıldığı belirtildi. Bu zor süreçte ellerinden kitabı düşürmeyen öğrenci, öğretmen ve velilerin desteği geleceğe dair umutları güçlendirdi.

Farkındalık olması açısından ilçe genelinde oldukça büyük bir etkinlik olduğunu belirten Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Atabey, "Hepimiz bu zor süreçte boş vakitlerimizi kitap okuyarak değerlendirirsek iyi bir alışkanlık elde etmiş oluruz" diyerek projeye katılan herkese teşekkürlerini iletti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER