Demir’den Acıgöl Kaymakamına hayırlı olsun ziyareti

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Çatkılı ile birlikte Acıgöl Kaymakamı Doğukan Koyuncu'yu makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Demir’den Acıgöl Kaymakamına hayırlı olsun ziyareti

Nazik ziyaretinden dolayı Milli Eğitim Müdürü Murat Demir'e teşekkür eden Acıgöl Kaymakamı Doğukan Koyuncu ilçeyi kalkındırmak ve geliştirmek için tüm kurumlarla işbirliği yapılacağını belirtti.

İlçe Kaymakamlığını ziyaretinden sonra Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş' ı makamında ziyaret eden Müdürü Murat Demir ve Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Çatkılı, Acıgöl Belediye Başkanı Ercan Ertaş' a görevinin hayırlı olması dileklerinde bulundular.

Acıgöl Belediyesi ziyaretinden sonra Milli Eğitim Müdürü Murat Demir ve Acıgöl İlçe Milli Eğitim Müdürü Uğur Çatkılı, Acıgöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ettiler.  Acıgöl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine yapılacak olan atölyeler ile ilgili incelemelerde bulunarak konu hakkında bilgi alan Müdürü Demir, okul idarecilerine çalışmalarında kolaylıklar diledi.

MHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER