Aranan 15 şahıs yakalandı 6’sı tutuklandı

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalar sonrasında 15 şüpheli şahıs yakalandı.

Aranan 15 şahıs yakalandı 6’sı tutuklandı

Edinilen bilgilere göre, İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından il merkezi ve ilçelerde yakalama kararı ile aranan şahısların yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalarda haklarında çeşitli suçlardan yakalama ve arama kararı bulunan 15 şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edilen şüpheli şahıslardan Nevşehir adli makamlarınca basit yaralama suçundan aranan ve hakkında 10 gün hapis cezası bulunan O.G., borçlunun ödeme şartını ihlal suçundan aranan ve hakkında 3 ay hapis cezası bulunan A.T., basit yaralama suçundan aranan ve hakkında 3 bin lira para cezası bulunan A.G., Derinkuyu adli makamlarınca çocuğa karşı cinsel taciz suçundan aranan ve hakkında 9 ay hapis cezası bulunan N.K., Kayseri adli makamlarınca uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama suçlarından aranan ve hakkında 4 yıl 2 ay hapis cezası bulunan G.S. ile Ankara adli makamlarınca trafik güvenliğini tehlikeye sokma suçundan aranan ve hakkında 10 ay hapis cezası bulunan Ü.Y. isimli şahıslar tutuklanarak Nevşehir E Tipi Kapalı Cezaevine gönderilirken 9 şahsın ise adli yükümlülüklerini yerine getirmek şartıyla serbest bırakıldığı öğrenildi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER