Avanos’ta iki ayrı program yapıldı

Avanos Öğretmenevi bahçesinde düzenlenen programa Kaymakam Vekili Mehmet Maraşlı, Kaymakam adayı Mehmet Anıl Çolak, Avanos Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, daire amirleri, siyasi parti ilçe başkanları, STK temsilcileri, mahalle ve köy muhtarları ile vatandaşlar katıldı.

Avanos’ta iki ayrı program yapıldı

Program Öğretmenevinde yapılan bayramlaşma merasimi ile başladı. Ardından Kaymakam Vekili ve beraberindeki protokol üyeleri, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret ettiler.

Kaymakam ziyaretleri esnasında görevli güvenlik personelimizle bayramlaşarak görevlerinde başarılar diledi.

Kaymakam Vekili Mehmet Maraşlı, Ülkemizin teminatı için şehitlik mertebesine erişmiş Vatan evlatlarımızın ailelerini ziyaret ettiler.

Şehit ailelerinin kendilerine kutsal birer emanet olduğuna değinen Kaymakam Vekili Maraşlı,  şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada her daim ailelerimizin yanında olduğunu belirterek, Ramazan bayramlarını kutladılar.

İlçede Ramazan Bayramı dolayısıyla Bayramın birinci günü bayramlaşma programı gerçekleştirildi.

Yoğun katılımın olduğu bayramlaşma töreni Belediye Toplantı Salonunda gerçekleşti. Belediye bayramlaşma programına, Belediye Başkanı Celal Alper İbaş, Siyasi Parti İlçe Temsilcileri ve partililer, belediye birim müdürleri, belediye çalışanları, mahalle muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

MHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">