Kaymakam Öner’den Bozca ve Göynük köylerine ziyaret

Avanos Kaymakamı Olgun Öner, köy ziyaretleri ve denetimleri kapsamında beraberindeki daire amirleri ile birlikte Bozca ve Göynük Köyünü ziyaret ederek bir dizi incelemelerde bulundu.

Kaymakam Öner’den Bozca ve Göynük köylerine ziyaret

Bozca Köyü ziyaretinde Kaymakam Olgun Öner’i Köy Muhtarı Bayram Kızmaz ve köy halkı karşıladı.

İlk olarak köyde yaşayan vatandaşlarla muhtarlık binasında bir araya gelen Kaymakam Öner, halkın istek ve sorunlarını dinledi. Köyün sorunları ve talepleri ile ilgili kurum amirine konuyla alakalı olarak gerekli talimatlarını veren Kaymakam Öner, Bozca İlkokulu’nu ziyaret etti.

Burada öğrencilerle yakından ilgilenen ve okul yönetiminin istek ve taleplerini dinleyen Kaymakam Öner, köyde yapımına devam edilen düğün salonu hakkında muhtardan bilgi aldı.

Daha sonra Göynük Köyünü ziyaret eden Kaymakam Olgun Öner, burada Köy Muhtar İhsan Eron ve köy halkı tarafından karşılandı.

Köyde bulunan kahvehanede Göynüklülerle bir araya gelen Kaymakam Öner, vatandaşların istek ve taleplerini dinledi. Ardından köyde bulunan ilkokul ile ortaokulu ziyaret eden Kaymakam Öner, sınıfları gezerek öğrencilerle ilgilendi. Okul yönetiminin istek ve taleplerini dinleyen Kaymakam Öner, sonrasında köyden ayrıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">