banner23

Başkan Seçen sorunlara yerinde çözüm üretiyor

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, sosyal yaşam alanlarında ortaya çıkan sorunları yerinde inceliyor ve çözüm önerilerini geliştiriyor.

Başkan Seçen sorunlara yerinde çözüm üretiyor

Yoğun çalışma programına karşın, vatandaşların toplu yaşam merkezlerinde karşılaştıkları sorunlara ilişkin olarak, yerinde tespit etmek amacıyla beraberinde Park ve Bahçeler Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğü birimlerinin yöneticileri ile birlikte bugün Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’ne gelen Belediye Başkanı Atilla Seçen, vatandaşların ilgisi ile karşılaşıyor.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi yeni TOKİ bloklarının bulunduğu alanda karşılaşılan sorunları yerinde tespit eden Belediye Başkanı Atilla Seçen, TOKİ 1. Etap Vaiz Mehmet Yılmaz Hoca Camiinde devam eden Yaz Kursuna katılan öğrencilerle de bir araya geldi. Düzenlenen eğitimlerle ilgili olarak Camii imam-hatibi Hasan Yüksel’ den bilgiler de alan Belediye Başkanı Atilla Seçen, öğrencilere başarılar dileğinde bulundu ve onlar ile  fotoğraf çektirdi.

TOKİ blok yöneticilerinin yanı sıra vatandaşlarında hazır bulunduğu inceleme ziyaretleri sırasında, TOKİ 2. Etap Camiinin altından başlayıp, 2. Etap başlangıcına kadar olan alandaki derede ıslah amaçlı çalışmaların yapılmasının zorunlu hale geldiğini dile getiren Belediye Başkanı Seçen, bu konuda birim yöneticilerine sorununun çözümüne yönelik talimat verdi.

Bölge halkının yol ve çevre düzenlemesine yönelik isteklerini de değerlendiren Belediye Başkanı Atilla Seçen, daha sonra Mehmet Akif Ersoy Konağı’na geçerek burada dinlenen vatandaşlarla da bir süre görüştü ve gerçekleştirilen tespit çalışmalarına ilişkin olarak Belediye hizmet birim  yöneticileri ve TOKİ blok sorumlularının da katılımı ile bir toplantı düzenleyerek yapılması gerekli işlemlere ilişkin görüş alışverişinde bulundu.

Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen daha sonra Yeni Sanayi Sitesinde  gezi ve incelemelerde bulundu. Seçen, sanayi esnaflarının Yeni Sanayi Sitesi girişinde bulunan yeşil alanın etkin bir şekilde değerlendirilmesi yönündeki isteklerini, Nevşehir Belediyesi birim yöneticileri ile de görüştü. Seçen bu alanın gerek sanayi esnafları ve gerekse sanayiye gelen vatandaşların ortaklaşa kullanabilecekleri   daha modern bir alan haline gelmesi yönünde de  çalışmaların en kısa süre içerisinde başlatılacağı sözü verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şenol simit
Şenol simit - 8 ay Önce

M.akifersoy mah.sadabat sok. No 12da bulunan 4yol ayrımına kasis istiyoruz başakanım bir çocuğumuz ölmeden inşAllah.araçların vızır vızır geçtiği kaza yaptığı bir mahalle arası asvaltta ve galeri yanında olduğundan hiç eksik olmuyor.çocuk çok mahallede .daha önce de bunu dile getirmiştim dilekçe ile .ilgilenirseniz çok memnun olurum

Yaşar Muhittin Ergen
Yaşar Muhittin Ergen - 8 ay Önce

M Akif Ersoy Mahallesinin özüne de bekleriz orası üvey evlat değil bizler çamurdan evlerimize giremiyoruz lütfen artık biraz ilgilerinizi bekliyoruz

SIRADAKİ HABER

banner28

banner25