İçme suyu ana isale hattındaki arıza giderildi

Nevşehir’de çeşitli mahallelerin içme suyu ihtiyacını karşılayan eski ana isale hattında meydana gelen arıza giderildi. Dün gece saatlerinden itibaren arızadan dolayı su kesintisinin yaşandığı mahallelere yeniden su verilmeye başlandı.

İçme suyu ana isale hattındaki arıza giderildi

Nevşehir İtfaiye Müdürlüğü arkasındaki Kadirak Deresi mevkiinde bulunan içme suyu ana isale hattında dün gece saatlerinde arıza meydana geldi. 2000 Evler, Güzelyurt, 15 Temmuz, Cevher Dudayev, Emek, Bahçelievler, 20 Temmuz ve Kıratlıoğlu Mahallelerini etkileyen arızaya Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri müdahale etti.

Belediye ekiplerinin sabah saatlerine kadar süren çalışması sonrasında arıza giderilirken 2000 Evler Mahallesi Devlet Hastanesi civarı ve üniversite TOKİ bölgesi haricinde su kesintisinin yaşandığı tüm mahallelere yeniden su verilmeye başlandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nasıl bir sistem
Nasıl bir sistem - 2 hafta Önce

Nasıl bir sisteme geçtiniz borulara nasıl bir basınç veriyorsunuz ki her hafta boru patlıyor, susuz kalıyoruz. Bir de özellikle yapar gibi Perşembeye geliyor su kesintisi , milletin en fazla ihtiyacı olduğu gün. Ünver i beğenmezsiniz ama onun zamanında hiç böyle şeyler olmuyordu.

SIRADAKİ HABER