'Memleket Kazanacaksa Bizim Bireysel Menfaatlerimizin Lafı Bile Olmaz'

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, 1 Kasım seçimleri sonrasında AK Partinin yeniden 3 Milletvekilini kazanarak Türkiye Büyük Millet Meclisine göndermesinin ilimiz açısından son derece önemli bir kazanım olduğunu dile getirdi.

'Memleket Kazanacaksa Bizim Bireysel Menfaatlerimizin Lafı Bile Olmaz'

Seçim sonuçlarından Memleket kazanmayacaksa bunun hiçbir önem taşımadığını kaydeden Başkan Ünver, “Seçimde kimin ne kazandığı önemli değil. Önemli olan seçim sonuçlarının ardından memleketin bir şeyler kazanması.

Sayın Mehmet Varol benimde sevdiğim, saydığım bir arkadaşımız ama Bakanlıklara gidip işinizi çözmeye çalıştığınızda Nevşehir 4 dönemdir bu partiye 3 Milletvekili göndermiş demek ve eliniz güçlü gitmek var. Memleket kazanacaksa bizim bireysel menfaatlerimizin lafı bile olmaz. Memleket kazanacaksa benim burada belediye başkanı olarak bulunmamın da Vallahi bir önemi yok.

Biz olaya bu mantalite ile bakıyoruz. Ben daha önce radyo programında da söylemiştim. Biz bir şeyin hesabını yaparken memleketin faydası üzerine hesap yapıyoruz.

Hastane kavşağına köprülü kavşak yapmak benim işim değil. Orası Karayolları yol ağı üzerinde. Ancak benim vatandaşım ambulansla hastaneye giderken orada bir ışık karmaşası yaşanıyorsa bu benim görevim.

Ve köprülü kavşağı yaptıkta oraya. Orada kavşağı açmanın finalindeyiz bazı Vatandaşlarımızın gözleri doldu, boynuma sarıldılar. Demek ki Nevşehir´de böyle şeyler yapılırmış dediler. Bu haliyle bizleri de mutlu etti” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER