Nevşehir Belediyesinden barınma sorunu yaşayan öğrencilere destek

Nevşehir Belediyesi, yeni akademik yılda barınma sorunu yaşayan öğrencileri kentteki otel ve misafirhanelerde ağırlayacak.

Nevşehir Belediyesinden barınma sorunu yaşayan öğrencilere destek

Belediye Başkanı Mehmet Savran, sosyal medya hesabından "Belediyemizden öğrencilerimize tam destek" başlıklı afiş paylaştı.

Şehir dışından kente gelerek üniversite hayatına adım atan ancak henüz yurt ve ev bulamadıkları için konaklama sorunu yaşayan öğrencilere kapılarının açık olduğunu duyuran Savran, paylaşımında, "Sevgili öğrencilerimiz, Nevşehir Belediyesi her zaman yanınızda. Şehrimize üniversite okumak için gelen ve yurtlara yerleşemeyen öğrencilerimizi kamu misafirhanelerinde ve otellerde misafir edeceğiz. Sizler için elimizden geleni yapacağız. Başarılar dilerim." ifadesini kullandı.

AA

banner115
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan yuce
Hasan yuce - 4 hafta Önce

Belediye başkanına yaptıklarından dolayı teşekkür ederim yalnız yüksek lisans öğrencilerine yaptığı üvey evlat muamelesi hiçte küçümsenmeyecek kadar kötü neden onlara yardım edilmiyor, normal öğrenci yurtlarda rahatlıkla yer bulma şansı var yedekte dahi olsa, ama yüksek lisans öğrencisinin yurt çıkma şansı yüzde bir bile değil yazık değil mi bu öğrencilere dışlıyorsunuz.

SIRADAKİ HABER