Nevşehir Ramazan etkinliklerinde 8. gün

Nevşehir Belediyesi Ramazan Etkinliklerinin 8. günün de ünlü sanatçı Orhan Çakmak ve Ahmet Akkuş Tasavvuf Müziği Konseri ile Nevşehirlilerle buluşacak.

Nevşehir Ramazan etkinliklerinde 8. gün

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan etkinliklerin ilk bölümüm akşam saat 18.30’da başlayacak. İftar saatine kadar sürecek olan bu bölümde çocuklar için Meddah gösterisinin yanı sıra Don Kişot isimli çocuk tiyatrosu sahnelenecek.

Nevşehir Belediyesi’nin hayırseverlerin katkısı ile kurduğu iftar sofrasındaki yemeğin ardından ise ünlü sanatçı Orhan Çakmak ve Ahmet Akkuş sahne alacak.

Ücretsiz Servis Kaldırılacak

Nevşehir Belediyesi tarafından, Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen Ramazan Etkinlikleri ve iftar sofrasına katılmak isteyen vatandaşlar için 2000 Evler Mahallesi ve M. Akif Ersoy Mahallelerinden ücretsiz servis kaldırılacak.

Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen Ramazan Etkinlikleri ve İftar Sofrasına katılmak isteyen vatandaşlardan 2000 Evler Mahallesi -Üniversite bölgesinde oturanlar için 18.30-19.15 saatleri arasında Tarım İl Müdürlüğü önünden, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi TOKİ bölgesinde oturan vatandaşlar için ise 1. Etap İş Merkezi önünden 18.30-19.15 saatleri arasında ücretsiz servis kaldırılacak.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">