Yol ve Çevre Düzenlemesi Aralıksız Devam Ediyor

Yol ve Çevre Düzenlemesi Aralıksız Devam Ediyor
Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Nevşehir Devlet Hastanesi?nde geçtiğimiz günlerde Nevşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından başlatılan yol genişletme ve çevre düzenlemesi çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Yol genişletilmesi çalışmalarının devam ettiği yol kenarlarında bulunan işletmelerin telefon ve elektrik bağlantıları Türk Telekom ve MEDAŞ yöneticilerinin de gözetiminde,

yol düzenlenmesini aksatmadan yeni baştan değerlendirilirken, çalışmaların sürdüğü alanda Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, sürekli denetim yapıyor.

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, gerçekleştirilen çevre düzenlenmesi ve yol genişletme çalışması ile Devlet Hastanesinin fiziki alt yapısının daha da rahat bir yapıya kavuşacağını belirtti.

Devlet Hastanesi ile Nevşehir Ağız ve Diş sağlığı Merkezi önündeki yüksek tepenin düzleştirilmesi ve yere sıfır noktaya ulaştırılması ile bu alanın otopark olarak kullanımının yanı sıra yeşillendirilmesi de yapılmış olacak.

Bu çalışma ile birlikte ayrıca Nevşehir Devlet Hastanesi çevresindeki trafik akışı da daha düzenli bir hale getirilmiş olacak.

Nevşehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen çalışmaların en kısa süre içerisinde tamamlanarak bu alanın hizmete kazandırılması amaçlanıyor. Haber: Ali ÇAMUR

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93