303 eğitim kurumu sıfır atık belgesi aldı 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, himayesinde yürütülen Sıfır Atık Projesi Nevşehir Valisi İnci Sezel Becel''in talimatları ile il genelinde hızla başlatıldı. 

303 eğitim kurumu sıfır atık belgesi aldı 

2023 yılına kadar tamamlanması gereken Sıfır Atık Belgelendirme çalışmaları İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir 'in, öğrencilerin sınıflarına ve öğretmenlerine kavuşmadan önce okulların ve alanların Okulum Temiz ve Sıfır Atık Projeleri için hazır olması gerektiğini belirterek, okul kurumlarda hızlı bir çalışma başlatıldı. 

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı 303 okul ve kurum Sıfır Atık Temel Seviye Belgesini alarak Sıfır Atık Projesine verdikleri önemi gösterdi. Sıfır Atık Projesinin okul ve kurumlarda başarıya ulaşması için gerekli çalışmaları yapan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Bilal Altan'a Okul Müdürlerine, Müdür Yardımcılarına tüm İSGB çalışanlarına, teşekkürlerini ileten İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, Okul ve kurumlara sıfır Atık konusunda hassasiyet göstererek desteklerini esirgemeyen başta Çevre Şehircilik İl Müdürü Mustafa Solmaz olmak üzere Çevre Şube Müdürü Mehmet Yıldırım ve tüm Çevre Şehircilik Denetmenlerine teşekkür etti.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER