Altınyıldız Eğitim Kurumları Giriş ve Bursluluk Sınavı takvimi açıklandı

Altınyıldız Eğitim Kurumları il geneli 4. 5. 6. 7. ve 8. Sınıflar Giriş ve Bursluluk Sınavı takvimi açıklandı.

Altınyıldız Eğitim Kurumları Giriş ve Bursluluk Sınavı takvimi açıklandı

Her yıl binlerce öğrencinin katıldığı Altınyıldız Eğitim Kurumları Giriş ve Bursluluk Sınavları başvuruları, online olarak ”www.altinyildiz.k12.tr”den yapılabilecek.

Türkiye'nin Örnek Okulu Altınyıldız Eğitim Kurumları Giriş ve Bursluluk Sınavları düzenleniyor. İlköğretim 4. 5. 6. 7. ve 8.sınıf öğrencilerinin ücretsiz olarak katılacakları sınavlarda öğrencilere yüzde 10 ile yüzde 100 arasında Başarı Bursları veriliyor.

Altınyıldız Koleji, Türkiye'nin en kaliteli, en başarılı eğitim kurumları arasında yer almakta, her yıl LGS ve Üniversite sınavlarında birincilikler kazandırarak, öğrencilerine kaliteli bir eğitim öğretim fırsatı sunuyor.

Her yıl yapılan Bursluluk Sınavında ve Kayıt döneminde öğrenciler ve veliler tarafından büyük bir ilgi gören Altınyıldız Koleji, başarılarıyla eğitimde MARKA eğitim kurumu oldu.

Güçlü, tecrübeli idareci ve öğretmen kadrosuyla, mükemmel okul kampüsünde, her yıl yeni eğitim donanımlarının kazandırıldığı Altınyıldız Koleji başarılı uygulamalarıyla Milli Eğitim Bakanlığı tarafından defalarca ödüllendirildi.

Altınyıldız Eğitim Kurumları öğrencileri, hafta sonu kursları, hafta içi etütleri ve Altınyıldız Test yayınlarıyla sınavlara hazırlamakta, her yıl Nevşehir ve Türkiye dereceleri kazanmaktadır.

Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi, 8. Sınıflar Giriş ve Bursluluk Sınavı 5 Ocak 2020 Pazar günü saat 10.00’da yapılacak.

8.Sınıflar Giriş Sınavı - 5 Ocak 2020 Pazar - Saat: 10.00

Sınav Yeri: Altınyıldız Eğitim Kurumları Lise Kampüsü.

Altınyıldız Eğitim Kurumları İl Geneli 4. 5. 6. ve 7. Sınıflar Giriş Ve Bursluluk Sınavı Takvimi

5. Sınıflar Giriş ve Bursluluk Sınavı    - 11 Ocak 2020 Cumartesi - Saat: 10.00

6. 7. Sınıflar Giriş ve Bursluluk Sınavı    - 11 Ocak 2020 Cumartesi - Saat: 14.00

4. Sınıflar Giriş ve Bursluluk Sınavı    - 12 Ocak 2020 Pazar         - Saat: 10.00

Sınav Yeri: Altınyıldız Eğitim Kurumları İlköğretim Kampüsü.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2019, 11:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER