Altınyıldız Koleji öğrencilerinden deneme sınavlarında büyük başarı!

Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi 12. sınıf öğrencileri gerçekleştirilen Türkiye geneli TYT ve AYT sınavları ile üniversiteye hazırlık sürecini hız kesmeden devam ettiriyor.

Altınyıldız Koleji öğrencilerinden deneme sınavlarında büyük başarı!

12. sınıfların eğitimlerine ve üniversite sınavı hazırlıklarına yüz yüze eğitimle devam ettiğini belirten Altınyıldız Koleji'nden yapılan açıklamada, öğrencilerin maske, mesafe, hijyen kurallarına uygun, HES kodu kontrolü yapılarak sınavlara ve derslere alındığı ifade edildi.

Altınyıldız Eğitim Kurumlarından yapılan açıklamadan şu ifadelere yer verildi:

“Birçok Türkiye dereceleri ve Nevşehir birinciliklerini elde eden Altınyıldız Koleji Fen ve Anadolu Lisesi öğrencileri içinde bulunduğumuz eğitim öğretim yılında da büyük bir özveriyle gerçekleştirdikleri çalışmalarla isimlerini en başarılı bir şekilde duyurmanın ve güzel bir geleceğe sahip olmanın gayreti içerisinde olup bizleri de gururlandırmaktadırlar.

Maske, mesafe, hijyen kurallarına uygun, HES kodu kontrolü yapılarak öğrenciler, sınavlara ve derslere alınmaktadır.

TSE Okulumuz Temiz Belgesini alan Nevşehir’de ilk özel okul olan Altınyıldız Eğitim Kurumları, her türlü tedbiri alarak eğitim ve öğretim faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir.

Geleceğimiz olan öğrencilerimizin ihtiyaç duyacakları her konuda yanlarında olabilme temennisiyle tüm öğrencilerimize başarılar dileriz.”

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2020, 11:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER