Altınyıldız Koleji’nde üniversite deneme sınavları serisi

Altınyıldız Koleji 12.sınıf öğrencileri uygulanan deneme sınavları ile yapılan çalışmalarını pekiştirerek kendilerini üniversite sınavına motive ediyor.

Altınyıldız Koleji’nde üniversite deneme sınavları serisi

Konuya ilişkin yapılan açıklama şu şekilde; “Altınyıldız Koleji 12.sınıf öğrencileri yaklaşan üniversite sınavları hazırlık sürecinde yüz yüze gerçekleştirilen derslerin yanı sıra yoğun bir şekilde uygulanan deneme sınavları ile de yapılan çalışmaları pekiştirmektedirler. Düzenli olarak yapılan deneme sınavları ile öğrencilerimiz kendilerini üniversite sınavına motive etmektedirler.

Deneme sınavları ile bir taraftan eksik oldukları konuları tespit ederek telafi eden öğrencilerimiz diğer taraftan üniversite sınavlarına yaşanabilecek stres ve zaman yönetimi gibi konularda kendilerini geliştirmektedirler.

Üniversite sınavlarına yüksek bir motivasyonla girerek geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi hem Türkiye dereceleri hem de Nevşehir birincilikleri elde etme gayreti içerisinde olan öğrencilerimizi, ailelerimizi ve öğrencilerimizin yetişmesinde emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik eder, başarılar dileriz.

2021 MSÜ Nevşehir 1.si ve Türkiye 12.liğini kazandıran Altınyıldız Fen ve Anadolu Lisesi 2021 Üniversite sınavlarında yeni Türkiye dereceleri hedefliyor.

İyi bir üniversitenin, başarılı bir geleceğin yolu Altınyıldız Koleji’nden geçiyor. “Türkiye’nin Örnek Okulu” ünvanını yıllardır büyük bir onurla taşıyarak, başarı çizgimizi her geçen gün daha da yükseltiyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER