Altınyıldıza 20.Yıl ziyareti

Altınyıldız Eğitim Kurumlarının 20.yılı münasebetiyle Türk Eğitim-Sen Nevşehir İl Başkanı Tayfur Urgenç Altınyıldız İlköğretim Kurumunun ziyaret etti.

Altınyıldıza 20.Yıl ziyareti

 

Altınyıldız Eğitim Kurumlarının 20.yılı münasebetiyle Türk Eğitim-Sen Nevşehir İl Başkanı Tayfur Urgenç ve yönetim kurulu üyesi Hasan Hüseyin İyilikli, Altınyıldız İlköğretim Kurumunu ziyaretinde Altınyıldız İlköğretim Kurum Müdürü Mehmet Eravcı tarafından ağırlandı. Tayfur Urgenç ziyaretinde yaptığı konuşmada “Altınyıldız Eğitim Kurumları 20 yıldır Nevşehir´imizin hatta Türkiye´nin eğitim çıtasını yükseltmiş İlimizin adını eğitim mecrasında birçok yere yazdırmıştır. Bu zamana kadar gerçekleştirdiği Eğitim faaliyetleri, Sosyal ve Sportif başarıları, akademik başarıları ile birçok kuruma örnek teşkil etmiş eğitime kazandırdığı yeniliklerle de adını Türkiye´de bahsedilir hala getirmiştir. Bu yıl düzenlemiş olduğunuz İl geneli Matematik olimpiyatı, 20.Yıl Proje Sergisi, 9.Kitap Şenliğinizin de bir eğitimci olarak Nevşehir´e katkısının oldukça fazla olduğunu belirmek isterim. Kurum Müdürü Mehmet Eravcı nezdinde bütün idareci ve öğretmen arkadaşlarımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyor ve nice 20 yıllar daha bu eğitim kurumunun devamının diliyorum” dedi.

Altınyıldız İlköğretim Kurum Müdürü Mehmet Eravcı “Öncelikle Tayfur Urgenç´e bu nazik ziyaretlerinden dolayı ve güzel düşünce ve dileklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bizde Altınyıldız olarak kendilerine ve yönetim arkadaşlarına yeni devraldıkları bu görevde başarılar diliyoruz” dedi.

Altınyıldız Eğitim Kurumları olarak Tayfur Urgenç´e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER