Altınyıldız’da 1.sınıf öğretmenleri belirlendi

Nevşehir’de Eğitim’in lideri Altınyıldız İlköğretim Kurumu 2020-2021 öğretim yılı 1.sınıf öğretmenlerini belirledi.

Altınyıldız’da 1.sınıf öğretmenleri belirlendi

Bu öğretim yılı Altınyıldız İlköğretim Kurumu 4. sınıflarını okutan sınıf öğretmenleri Sebahattin Ünsal, Nermin Kayseri, Tülin Pak ve Levent Yağmuroğlu ile 4 yıllık yeni sözleşme yenilendi.

Ayrıca Nevşehir Merkez Rauf Nail Akman İlkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapan ve ilimizin en başarılı öğretmenlerinden biri olan Şerife İlhan da Altınyıldız ailesine katıldı.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdürü Mehmet Eravcı yaptığı açıklamada; “Düşünme, anlama ve sorun çözme becerisi gelişmiş, insanlığın ve demokrasinin temel değerlerini ve milli kültürü içselleştirmiş, iletişime ve paylaşıma açık, sanat becerisi gelişmiş, özgüveni ve sorumluluk bilinci yüksek, girişimci, yaratıcı, yenilikçi, sağlıklı ve mutlu bireylerin yetişmesine ortam ve imkan sağlamak adına 2020-2021 öğretim yılı için gücümüze güç katarak ilerliyoruz. Şu anda 4.sınıflarımızı okutmakta olan okulumuz başarılı öğretmenleri Sebahattin Ünsal, Nermin Kayseri, Tülin Pak ve Levent Yağmuroğlu öğretmenlerimizle birlikte Şerife İlhan’ın da Altınyıldız ailesine katılmış olmasından dolayı son derece mutluyuz. Ayrıca gelecek öğretim yılı 1.sınıflarımızın İngilizce öğretmeni olarak da 1. kademe İngilizce zümre başkanımız Fatma Yedier görev yapacaktır.

2020-2021 öğretim yılında Öğretmenlerimizin Aklın ve bilimin ışığında yüreği vatan, millet ve bayrak sevgisi ile çarpan nesiller yetiştirmelerini temenni ediyor, sağlıklı, huzurlu, mutlu ve başarılı bir yıl temenni ediyoruz" ifadelerine yer verdi.

Nevşehir’in ve Türkiye’nin Eğitimde gururu olan Altınyıldız ailesine şimdiden 2020-2021 öğretim yılında başarılar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2019, 20:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER