Altınyıldızlı 3.Sınıflardan Muhteşem Anneler Günü Programı

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 3. Sınıf öğrencilerinin hazırladığı Anneler Günü programı yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Altınyıldızlı 3.Sınıflardan Muhteşem Anneler Günü Programı

Yapılan açıklama şu şekilde; “Dünyaya getirdiği evladını; özveri ile büyüten, iyiye, doğruya güzele yönlendirerek hayata hazırlayan, sevgi ve şefkatin tükenmez kaynağı olan annelerimizi bu anlamlı günde yalnız bırakmayan Altınyıldız İlköğretim Kurumu 3.sınıf öğrencileri muhteşem bir programla annelerini ve diğer konukları duygulandırdı. Pandomim oyunları, Modern dans, Bacak Kukla Show, Orotoryo ve İngilizce Türkçe şarkılar sunan öğrencilerimiz program sonunda öğretmenlerinin söyledikleri şarkılar ile programı kapatan 3.sınıflar, öğretmenlerinin onlara madalya hediye etmesiyle mutlu oldular. Programın ardından velilerimiz ve öğrencilerimiz öğretmenleri ile birlikte okulumuz yemekhanesinde iftar yemeğine geçtiler.

Program sonunda Okul Müdürü Mehmet Eravcı yaptığı konuşmada programın hazırlanmasında emeği geçen sınıf öğretmenlerimiz Sebahattin Ünsal, Tülin Pak, Hülya Korkmaz, Nermin Kayseri, Levent Yağmuroğlu İngilizce Öğretmeni Fatma Yedier, Müzik Öğretmeni Sezgi Ceylan, Resim Öğretmeni Burak Kaya, Astronomi ve Drama Öğretmeni Gülbahar Yarılı, Halk Oyunları Öğretmeni Kübra Ekici, Bilgisayar Öğretmeni Canan Yüncü‘ye teşekkür etti. Dünyanın en yüce ve kutsal sorumluluğunu sevgi, şefkat ve merhamet duygularıyla yerine getiren tüm annelerimizin ve yüreğinde evlat acısı taşıyan şehit annelerinin Anneler Gününü kutladı.

Öğrencilerimize hazırlamış oldukları programdan dolayı teşekkür ediyor, tüm Annelerin Anneler Gününü kutluyoruz.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER