Altınyıldızlı Yıldız Erkekler Potada Şampiyon

Altınyıldız İlköğretim Kurumu yıldız erkek basketbol takımı okullar arasında yapılan yıldız erkek basketbol müsabakalarında Nevşehir il şampiyonu oldu.

Altınyıldızlı Yıldız Erkekler Potada Şampiyon

Spor müsabakalarındaki başarı çıtasını elde etmiş olduğu derece, kupa ve madalyalarla her geçen gün biraz daha yükseklere taşıyan Altınyıldız İlköğretim Kurumu yıldız erkek basketbol müsabakalarında il şampiyonluğu kupasını okul müzesine kaldırmanın sevincini yaşıyor.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdürü Mehmet Eravcı’da okul sporları kapsamında düzenlenen okullar arası yıldız erkek basketbol müsabakalarında Nevşehir il şampiyonlukları elde eden öğretmen ve öğrencilerine göstermiş oldukları başarıdan dolayı teşekkür ederek başarılarının devamını diledi.

Mehmet Eravcı, “Öğrencilerimizin spora göstermiş olduğu ilgi ve alaka doğrusu bizleri çok mutlu ediyor. Beden Eğitimi öğretmenlerimiz nezaretinde çalışan öğrencilerimizin madalya ya da kupa alması veya derece yapması ise bizler için tarif edilmez bir sevinç kaynağı oluyor. Basketbolda şampiyon olan öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik eder, grup maçlarında başarılarının devamını dilerim” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER