Derinkuyu Türk Eğitim Sen’de bayrak değişimi

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesi Derinkuyu İlçe Temsilciliğinde Başkan Muhammet Oğuz Zengin’in Curling (Körling) Milli takımı altyapı antrenörü olmasından dolayı yeni başkan Suvermez İlk/Orta Okulu Müdürü Hüseyin Uzun oldu.

Derinkuyu Türk Eğitim Sen’de bayrak değişimi

Türk Eğitim Sen İlçe Başkanlığı görevini yerine getiren Yazıhüyük Ortaokulu Müdürü Muhammet Oğuz Zengin’in Curling (Körling)  Milli Takım altyapı antrenörü olarak göreve başlayıp Erzurum iline gitmesi üzerine ilçe yönetim kurulu üyesi Hüseyin Uzun ilçe başkanı olarak seçildi.

Türk Eğitim Sen Nevşehir Şube Başkanı Tayfur Urgenç yaptığı açıklamada; “1,5 yıldır ilçe başkanlığı görevimizi yerine getiren Muhammet Oğuz Zengin’e teşekkür ediyoruz. Kendisine yeni görevine başarılar diliyoruz. İnşallah Curling (Körling) milli takımımıza başarılı sporcular yetiştirecektir. Türk Eğitim Sen’in kurumlaşmasına yaptığı katkı ve desteklerden, Derinkuyu ilçemizde eğitime sunduğu hizmetlerinden dolayı kendisine teşekkür ederiz. Derinkuyu ilçemizde bayrağı devir alan değerli hocamız Hüseyin Uzun yıllardır sendikamızın üyesi olarak Milli Eğitim teşkilatı içerisinde fedakârca görev yapmıştır. İnşallah Türk Eğitim Sen ilçe temsilcisi olarak ta başarılara imza atmaya devam edecektir. Her iki hocamıza da yeni görevlerinde başarılar diliyorum. dedi. Türk Eğitim Sen Nevşehir Şubesi teşkilatlandırma başkan yardımcısı Seyit Gemici Türk Eğitim Sen’e ve Derinkuyu ilçemizde eğitime yaptığı katkılar hiç şüphesiz takdire şayandır. Körling sporunu bir sevda olarak yapan ve yerine getiren milli sporcumuz değerli ilçe başkanımız Muhammet Oğuz Zengin bundan sonra Türk sporuna hizmet için Erzurum ilinde Körling milli takım altyapı antrenörü olarak Türkiye’ye hizmet edecektir. Kendisine sendikamız adına başarılar diliyor ve teşekkür ediyoruz.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER