Eğitim yatırımları masaya yatırıldı

Nevşehir'de eğitim yatırımları, devam eden okul inşaatları ve yapılması planlanan yatırımlar ile ilgili toplantı Vali İnci Sezer Becel başkanlığında valilik toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Eğitim yatırımları masaya yatırıldı

Toplantıya İl Özel İdare Genel Sekreteri Kamil Duru, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, İnşaat Emlak ve Destek Hizmetler Şube Müdürü Yusuf Aydoğmuş ve İl Özel İdaresi teknik personeli katıldı.

banner116
Toplantıda 2021 yılı büyük onarımlar, devlet ve il yapım işleri ile hayırsever yatırımlarının değerlendirilmeleri yapıldı.

Nitelikli eğitimde kararlı adımlar atarak il olarak çok daha iyi yerlere gelineceğini vurgulayan Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel, yatırım ve onarımları her ay takip ettiğini özellikle eğitimle ilgili yatırımlar konusunda hassas olduğunu ifade ederek toplantı katılımcılarına teşekkür etti.   

İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Kamil Duru, "İlimizdeki kamu kurum ve kuruluşlarıyla koordineli olarak sürdüğümüz çalışmalarımızda Milli Eğitim Müdürlüğü ile de iş birliği içerisinde çalışmaktayız. Hep birlikte şehrimizi eğitim alanında da fiziksel imkân olarak zirveye çıkaracağız "dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir de, "Sayın Valimiz İnci Sezer Becel'in başkanlığında İl Özel İdare Genel Sekreteri Sayın Kamil Duru ve ekibi ile eğitim kurumlarının tadilat, onarım ve eğitim yatırımları değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik. Sayın Valimiz İnci Sezer Becel'e özellikle eğitimle yakından ilgilendiği için kendisine çok teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz. Ayrıca İl Özel İdare Genel Sekreteri Sayın Kamil Duru ve ekibine katkı ve çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz" dedi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER