“LGS’de başarılar”

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdürü Mehmet Eravcı, 6 Haziran’da 8.sınıf öğrencilerine yönelik yapılacak olan Liselere Geçiş Sınavına (LGS) girecek Altınyıldız İlköğretim Kurumu öğrencilerine başarılar diledi.

“LGS’de başarılar”

Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdürü Mehmet Eravcı yaptığı açıklamada; “Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak LGS için çalışmalara Ağustos ayında başlamış ve online akşam etütleri, yüz yüze ve online konu tekrarları, yüz yüze ve online soru çözüm saatleri, birebir özel etüt, sınav koçluğu sistemi, yoğun deneme sınavı programları ile öğrencilerimizi LGS’ye hazırladık. Öğrencilerimizin her yıl olduğu gibi bu sene de LGS’de üstün başarı göstereceklerine inancımız tamdır.

banner116
Nevşehir’in eğitimdeki gururu, Türkiye’nin örnek okulu olan Altınyıldız İlköğretim Kurumu olarak Türkiye’nin en başarılı kurumu olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Yıllardır sınavın ismi değişse de, başarının ismi yine Altınyıldız İlköğretim Kurumu olmuştur. Altınyıldız İlköğretim Kurumu kurulduğu günden bugüne ortaöğretime geçiş sınavlarında 61 Türkiye 1.liği elde etmiş ve okul puan ortalamaları ile yıllardır Nevşehir 1.si okul olmuştur. Eminim ki 6 Haziran Pazar günü yapılacak LGS’nin sonuçları hedeflerimize emin adımlarla ilerlediğimizin bir göstergesi olacaktır. ‘Aklın ve bilimin ışığında, yüreği vatan ve millet sevgisiyle çarpan nesiller yetiştiriyoruz.’ sloganımız olmuş ve olmaya devam edecektir.

Altınyıldız İlköğretim Kurumu ailesi olarak öğrencilerimize, öğrencilerimizin yetişmesinde çok büyük emek sarf eden fedakar öğretmenlerimize ve bu süreçte okulumuzdan, öğretmenlerimizden, öğrencilerimizden desteklerini esirgemeyen velilerimize teşekkür ediyor, hafta sonu yapılacak olan LGS’de ülkemizin geleceği olan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER