Merkez İlçe Okul ve Kurum Müdürleri Kurulu toplantısı yapıldı

İl Millî Eğitim Müdürü Murat Demir başkanlığında, Merkez İlçe Okul ve Kurum Müdürleri Kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Merkez İlçe Okul ve Kurum Müdürleri Kurulu toplantısı yapıldı

Nevşehir İl Milli Eğitim Müdürlüğü Merkez İlçe Okul ve Kurum Müdürleri Kurulu toplantısı İl Millî Eğitim Müdürü Murat Demir başkanlığında, Recep Tayyip Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonunda gerekli tedbirler alınarak gerçekleştirildi.

Toplantıya Şube Müdürü Fatih Günkan, merkez ve merkeze bağlı köylerde bulunan okulların müdürleri katıldı. Yeni başlayacak eğitim-öğretim yılının planlamasına dair yapılan ilk toplantıda 2020-2021 eğitim öğretim yılının hazırlıkları ve mesleki çalışma dönemi çalışmaları ile ilgili değerlendirmeler yapıldı.

Toplantıda ayrıca 2020-2021 Eğitim Öğretim yılı sene başı iş ve işlemleri ile okullarda uzaktan eğitim ve yüz yüze eğitim sürecinde yapılması gereken hazırlıklar görüşüldü.

İl Millî Eğitim Müdürü Murat Demir, Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesindeki tüm okul ve kurumları hem uzaktan eğitim hem de yüz yüze eğitime hazır hale getirmek için gerekli tüm çalışmaların titizlikle yürütüldüğünü söyledi.

İl Milli Eğitim Müdürü Murat Demir, pandemi sürecinde ve bir önceki eğitim-öğretim yılındaki özverili çalışmaları ve gayretlerinden dolayı okul müdürlerine teşekkür etti ve 2020-2021 eğitim-öğretim yılının hayırlı olmasını diledi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER