Yazar Anıl Basılı Altınyıldızlılarla buluştu

Altınyıldız İlköğretim Kurumu tarafından 12.si düzenlenen geleneksel kitap şenliğinde çocuk kitapları yazarı Anıl Basılı öğrencilerle buluştu.

Yazar Anıl Basılı Altınyıldızlılarla buluştu

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 12. geleneksel kitap şenliğinin 4. gününde çocuk kitapları yazarı Anıl Basılı öğrencilerle söyleşi ve imza günü gerçekleştirdi.

Yazar Anıl Basılı öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılandı. Okulu her yönüyle beğendiğini ifade eden yazar Basılı, öğrencilerle kitaplar üzerine oldukça keyifli bir etkinlik ve söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşi ve etkinlik sonrasında çocukların kitaplarını tek tek imzalayan ve öğrencilerle kısa sohbetler eden Anıl Basılı’ya teşekkür edilerek Altınyıldız İlköğretim Kurumu Müdür Yardımcısı Çetin Kurtpınar tarafından günün anısına okulun plaketi verildi.

Kitap şenliği 12 Kasım Cuma günü (bugün) 11.00 – 14.30 saatleri arasında yazar Serhan Büyükkeçeci’nin söyleşi ve imza günüyle devam edecek.

Altınyıldız İlköğretim Kurumundan yapılan açıklamada; “Kitap şenliği etkinliklerimize katılarak bizleri onurlandıran yazarlarımıza ve etkinliklerin hazırlanmasında emeğini esirgemeyen, öğretmenlerimize, personelimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Kitapları seviniz, onlar yaşamınızı daha çekici bir hale sokacak, size dostça hizmet ederek düşüncelerin, duyguların ve olguların dolaşık ve gürültülü karmaşasında, yolunuzu bulmanıza yardım edecek, kendinize ve başkalarına saygı duymayı öğretecek, yüreği ve aklı dünya ve insanlık sevgisiyle dolduracaktır. Kitap Dolu günler Dileğiyle.” denildi. BÜLTEN

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER