Yazar Havva Tekin Altınyıldızlılarla buluştu

Altınyıldız İlköğretim Kurumu tarafından 12.si düzenlenen geleneksel kitap şenliğinde çocuk kitapları yazarı Havva Tekin, söyleşi ve imza günü gerçekleştirmek üzere öğrencilerle buluştu.

Yazar Havva Tekin Altınyıldızlılarla buluştu

Altınyıldız İlköğretim Kurumu 12. geleneksel kitap şenliğinin 2. gününde öğrenciler çocuk kitapları yazarı Havva Tekin ile buluştu.

Yazar Havva Tekin öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılandı. Okulu her yönüyle beğendiğini ifade eden yazar Tekin, öğrencilerle kitaplar üzerine oldukça keyifli bir etkinlik ve söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşi ve etkinlik sonrasında çocukların kitaplarını tek tek imzalayan ve öğrencilerle kısa sohbetler eden Havva Tekin’e teşekkür edildi.

Kitap şenliği aşağıda belirtilen gün ve saatlerde söyleşi ve imza günleriyle devam edecek.

ŞENİZ BAŞ

10 KASIM ÇARŞAMBA

Saat 11.00
Saat 14.30

ANIL BASILI 

11 KASIM PERŞEMBE

Saat 11.00
Saat 14.30

SERHAN BÜYÜKKEÇECİ

12 KASIM CUMA

Saat 11.00
Saat 14.30

Altınyıldız İlköğretim Kurumundan yapılan açıklamada; “Kitap şenliği etkinliklerimize katılarak bizleri onurlandıran yazarlarımıza ve etkinliklerin hazırlanmasında emeğini esirgemeyen, öğretmenlerimize, personelimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.

Kitapları seviniz, onlar yaşamınızı daha çekici bir hale sokacak, size dostça hizmet ederek düşüncelerin, duyguların ve olguların dolaşık ve gürültülü karmaşasında, yolunuzu bulmanıza yardım edecektir. Okumayı bilen bir kimse kendini yüceltme çok yönlü olabilme yaşamını ilginç üstün ve kusursuz yapabilme gücüne de sahip demektir.” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER