30 Ağustos resepsiyonu Vali Aktaş'ın ev sahipliğinde gerçekleşti

Nevşehir Valisi İlhami Aktaş ve eşi Songül Aktaş’ın ev sahipliğinde, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıldönümü dolayısıyla resepsiyon düzenlendi.

30 Ağustos resepsiyonu Vali Aktaş'ın ev sahipliğinde gerçekleşti

Resepsiyonda konuşan, Vali İlhami Aktaş, “Davetimize icabet ederek geldiğiniz için hepinize teşekkür ediyor, sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum.” dedi.

Masaları dolaşarak konuklarla yakından ilgilenen Vali Aktaş, onlarla bir süre sohbet ederek, istek ve taleplerini dinledi.

Orduevi Jandarma Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen resepsiyona Vali İlhami Aktaş ve eşi Songül Aktaş’ın yanı sıra Vali Yardımcısı Hasan Erkal, ilçe kaymakamları, Nevşehir Belediye Başkan Vekili Ersan Erkut, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Yüksel Yiğit ve eşi Şebnem Yiğit, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, İl Genel Meclis Başkanı Gürbüz Dinç, JAKEM Komutanı Jandarma Albay Ercan Altın, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Ramazan Çiftçi, ilçe belediye başkanları, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, şehit yakınları, gaziler, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, daire müdürleri ve davetliler katıldı.

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2019, 09:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">