ÜLKÜCÜLER KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİLER

ÜLKÜCÜLER KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİLER
Uçhisar yolu üzerinde bulunan Kapadokya Parkta nezih ve doğayla iç içe bir ortamda birlik ve beraberliğin daha da geliştirilerek yarınlara taşınmasını için düzenlenen kahvaltılı toplantıya MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşcı, MHP Nevşehir Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu, MHP Nevşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Varol, Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy,

Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan, Türk Eğitim-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Uğur, TÜRKAV Nevşehir Şube Başkanı Ahmet Yılmaz, Türk Ocakları Nevşehir Şube Başkanı Mesut Erdoğan, MHP İl başkanlığı yönetim kurulu üyeleri, MHP Merkez ilçe başkanlığı yönetim kurulu üyeleri, sağlık çalışanları ve hukuk çalışanları ile değişik meslek guruplarından 150?ye yakın Ülkücü bir araya gelerek sohbet etti.

Kuran-ı Kerim okunmasıyla başlayan kahvaltılı sohbette Nevşehir Ülkü Ocakları Başkanı Yahya Leblebici ?Gençlerimizi daha iyi yerlere getirerek üzerimize düşen şeyleri yaparak üstün vazifeler için çaba göstermek.

Ülkü Ocakları olarak günümüzde gençlerin bulunduğu ortamları, yaşanan sıkıntıları, gençlerin n gibi kötü alışkanlıklara yönlendirilebileceklerinin farkındayız.

Ülkü Ocaklarına çok büyük sorumluluklar düştüğünün farkındayız. Çalışmalarımızı tamamen bu yönde yapmaya çalışıyoruz. Zaman zaman bu bağlamda karşılaştığımız bir takım sorunlar olabiliyor.

Bu sorunları siz değerli dava arkadaşlarımızın desteği ile aşmaya çalışıyoruz. Ülkücü ülkücünün öz kardeşidir mantığıyla hepinizden Allah c.c. razı olsun. Birlik ve beraberlik içerisinde olmak istedik.

Sizde bu birlik ve beraberlik davetimize icabet ederek bu davete geldiniz. İnşallah birlik ve beraberliğimiz daim olur. Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun? dedi.

Diğer taraftan sohbette konuşan MHP Nevşehir İl Başkanı Göksel Taşcı ise açıklamasında ?Ocak başkanımıza böylesine güzel bir sohbette bizi bir araya getirdiği için çok teşekkür ediyorum.

Bu gibi birlik ve beraberlik sohbetleri ve toplantıları bizleri her zaman daha güçlü yapacaktır. Katılımlarınızdan dolayı herkese teşekkür ediyorum. Kandiliniz mübarek olsun? diye konuştu.

Ülkücüleri bir araya getiren kahvaltılı sohbet toplantısı birlik ve beraberlik mesajları ile sone ererken bu tarz birlik ve beraberlik toplantılarının değişik meslek guruplarında bulunan Ülkücülerin katılımı ile gerçekleştirilmeye devam edileceği bildirildi. Haber: Erdal KESİCİ       

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93