Milletvekili Açıkgöz ve Yapımcı Uğurlu’dan Kapadokya kampanyası

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve Sosyal medyada takipçisi 1 milyonu geçen Breaking News Türkiye Yayın Yönetmeni- Proje Adamı- Yapımcı Savaş Uğurlu, gerek Nevşehir'in gerekse Kapadokya’nın daha geniş kitlelere duyurulması için Star From Here (Burdan Başla) ismiyle bir kampanya başlattı.

Milletvekili Açıkgöz ve Yapımcı Uğurlu’dan Kapadokya kampanyası

Ülke tanıtımına katkı sağlamak için önemli projeler üreten ve sosyal medyada takipçisi 1 milyonu geçen yapımcı Savaş Uğurlu ve AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz gerek Nevşehir'in gerekse Kapadokya’nın daha geniş kitlelere duyurulması için Star From Here (Burdan Başla) ismiyle bir kampanya başlattı.

Yapımcı Savaş Uğurlu sosyal medya hesabı @savasugurlu’dan yaptığı duyuruda, "Milletvekilimiz Mustafa Açıkgöz'ün katkılarıyla yapacağım çekilişle güzel atlar diyarı Kapadokya’ya bir çifti misafir edeceğiz. Konuyu vekilime aktardım seve seve ben her şeyi üstlenirim dedi. Bu kampanyamız devam edecek.  Sosyal medyada biz gibi geniş kitlelere ulaşan birçok kişinin ülkemiz tanıtımı için bu tür çalışmalar yapması gerekiyor" dedi.

Açıkgöz, "Kapdokya'yı tüm dünyaya anlatmalıyız"

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ise, "Güzel atlar diyarı, masallar şehri Kapadokya eşsiz tüm güzellikleri ile yerli ve yabancı siz değerli konuklarımızı bekliyor. Kapadokya turu hediyemizle amacımız; bu eşsiz güzelliği sıcak hava balonlarımızla, ATV turlarımızla, vadi yürüyüşlerimizle Kapadokya güzelliklerini yerinde keşfetmeleri ve insanlığa anlatmalarıdır. Bir nevi bu güzelliği paylaşarak, konuklarımızı artırmayı hedefliyoruz. Yapımcı Savaş Uğurlu’ya da bu anlamda şahsım ve Kapadokya’mız adına teşekkür ediyorum.

Dünyanın her yerinden Nevşehir ilimize ve Kapadokya bölgemize yerli ve yabancı konuklarımız geliyor. Dünyada ilk sıcak hava balon festivalini Kapadokya’mızda yapmanın sevinci paylaşıyoruz. Devamında film festivali yapmayı planlıyoruz. Kapadokya aynı zamanda doğal bir film platosudur. 2023’te bölgemize 7 milyon turist hedefimiz var, görülüyor ki bu hedefi konuklarımızın teveccühü ile aşacağız." dedi

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2019, 00:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">