Kozaklı Ülkü Ocaklarında bayrak değişimi

Kozaklı Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığında bayrak değişimi gerçekleştirildi.

Kozaklı Ülkü Ocaklarında bayrak değişimi

Kozaklı Ülkü Ocakları İlçe Başkanlığında mevcut başkan Zekeriya Çavuşoğlu görevi yeni başkan Alper Kale’ye devretti.

Kozaklı Ülkü Ocak binasında düzenlenen törende yeni başkan Alper Kale bayrağa sarılı Kur’an-ı Kerimi öperek görevi devraldı.

Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Ülkü Ocakları Genel Başkanı Sayın Olcay Kılavuz beyefendinin takdiri ve emirleri doğrultusunda Ülkü Ocakları Kozaklı İlçe Başkanlığında bayrak değişimi gerçekleştirdik.  Zekeriya Çavuşoğlu başkanımız, kutlu bayrağımızı Alper Kale başkanımıza devretmiştir. Kozaklı Ocak binasında yapılan devir teslim töreninde, yeni başkan Alper Kale bayrağa sarılı Kur’an-ı Kerim'i öperek bu kutlu görevi devraldı” dedi.

Alper Kale’nin almış olduğu bu kutsal görevi her zaman layıkı ile taşıyacağına inancının tam olduğunu söyleyen Ülkü Ocakları Nevşehir İl Başkanı Ali Türker açıklamasını9n devamında; “Alper Kale başkanımızın çıktığı bu yolda kendisine muvaffakiyet ve başarı dileriz. Allah yar ve yardımcısı olsun. Zekeriya Çavuşoğlu kardeşimize de göstermiş olduğu gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür eder, hayatında başarılar dileriz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER