Gezen sinema tırı bu akşam Cevher Dudayev Mahallesi’nde

Gezen Sinema Tırı bu akşam Cevher Dudayev Mahallesi’nde çocuklar ve yetişkinlere açık havada sinema keyfi sunacak. Film gösterimleri öncesinde müzik dinletisinin de gerçekleştirileceği etkinliğe vatandaşlar ücretsiz olarak katılabilecek.

Gezen sinema tırı bu akşam Cevher Dudayev Mahallesi’nde

Nevşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde Nevşehir’de mahalleleri gezen ve Kültür ve Turizm Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı ve Sanat İçin Yola Çık Kültür ve Sanat Derneği'nin ortak projesi olan "Gezen Sinema Tır'ı bu akşam Cevher Dudayev Mahallesi’nde olacak.

Vatan Caddesi’ne konuşlanacak olan Gezen Sinema Tır’ı önünde gerçekleştirilecek olan etkinlikler saat 18.30’da Nevşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Müzik Topluluğu konseri ile başlayacak.

19.30’da kurulacak olan dev ekrana çocuklar için “Kral Şakir” isimli animasyon filminin yansıtılacağı etkinliklerde saat 20.30’dan itibaren yetişkinler için ise açık havada “Bana Masal Anlatma” adlı sinema filmi gösterilecek.

Nevşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan etkinliğe çocuklar ve yetişkinler sosyal mesafe kurallarına uyarak ve maskelerini takarak ücretsiz katılabilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER