Göreme Belediyesi konser hazırlıklarını tamamladı

Kebabı, katmeri, baklavası ve fıstığıyla dünya çapında üne sahip Gaziantep mutfağı ve kültürünün Göreme Belediyesi ile ortaklaşa düzenlenen Gaziantep günleri ile Kapadokya’nın başkenti Göreme’de halk ile bir araya geleceği programın hazırlıkları tamamlandı.

Göreme Belediyesi konser hazırlıklarını tamamladı

Gaziantep'in tüm lezzetlerinin ve kültürünün sergileneceği Gaziantep Şenlikleri Göreme otogar alanında 30.08.2019 (bugün) günü başlayıp 1 Eylül Pazar günü sona erecek olan ve gün içerisinde Gaziantep’in yöresel ürünlerinin de açılacağı standlar halka açık olup tüm konserler ücretsiz halka açık olarak düzenlenecek.

30 Ağustos Cuma günü saat 20.00’da Gaziantep Türküleri konseri ile birlikte başlayacak olan konserler 31 Ağustos Cumartesi günü saat 20.00’da devam edecek olan Edip Bülbül ve Ender Balkır konseri ile gece taçlandırılacak. Programa Gaziantep Büyükşehir belediye Başkanı Fatma Şahin de katılım sağlayacak.

Tüm çalışmalarını sonlandıran Göreme Belediyesi 30 Ağustos Cuma günü saat 12.00’da açılışı yapılacak olan stantların akabinde program tüm hızıyla devam edecek. 3 gün boyunca sürecek olan konser ve etkinliklere tüm Kapadokya halkı davet edildi.

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2019, 09:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner41

banner44

src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">