Travelux Cappadocia EMITT Fuarında tanıtılıyor

İstanbul’da düzenlenen 23. Uluslararası EMITT turizm fuarına katılan Travelux Cappadocia Acenta standı katılımcılar tarafından büyük ilgi görüyor.

Travelux Cappadocia EMITT Fuarında tanıtılıyor

Travel Shop Turkey çatısı altında 50’den fazla markanın tek çatı altında uluslararası düzeyde tanıtıldığı EMİTT 2019 fuarına katılan Travelux Cappadocia sahibi Sadegül Bostancı, 3 yıldır EMİTT Turizm fuarına katıldıklarını ve ilgiden dolayı oldukça mutlu olduklarını ifade etti.

Travelux Cappadocia Acenta sahibi Sadegül Bostancı yaptığı açıklamada, “Travelux Cappadocia Acentanın sahibi ve Abraş Cave Otelin işletmecisiyim. EMITT fuarına 3 yıldır sürekli katılım sağlıyorum. Birebir B2B görüşmelerine katılarak hem acentamın hem de otelimin tanıtımını yapıyorum. Özellikle yurt dışından gelen misafirlerimizin ilgisinin oldukça güzel olduğunu söyleyebilirim. Oldukça verimli geçen bir fuar olduğunu düşünüyorum. Her yıl sektörün daha da gelişmesine katkı sağlayarak fuarlara katılmaya devam edeceğim. Travelux Cappadocia olarak sektörde 4. Yılımız ve otelimiz yeni. 3 yıldır Hindistan, Pakistan ve Balkanlar pazarı oldukça etkin ve yoğun çalışmalar yürüttüğümüz bir Pazar. Buralardan talepler artarak geliyor. Bahsettiğim yerlere gidip gördüğüm ve gözlemlediğim için ayrı bir tecrübe katıyor. Çalışmalarımızı Kapadokya turizminin gelişmesi noktasında yürütmeye devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">