VALİ YARDIMCISI DEMİRTAŞ KİTAP ÇIKARDI

Vali Yardımcısı Vural Demirtaş, özlü sözleri derleyerek kitap çıkardı.

VALİ YARDIMCISI DEMİRTAŞ KİTAP ÇIKARDI

Nevşehir Vali Yardımcısı Vural Demirtaş, “Geçmişin ve Bugünün Penceresinden 404 Özlü Söz” isimli kitap çıkardı.

Nisan ayında 1. baskısı çıkan kitapta Demirtaş, okuyucusuna, “Bu derlemeyi elinize aldığınızda, sayfaları şöyle bir karıştırdığınızda, etrafa yayılan kitap kokusunu beyninizde duyuyorsanız mutlu olacağım. Fikrî ve ufkî derinliğimizin artması dileğiyle okuyucuya selam olsun!” ifadeleriyle seslendi.

Demirtaş, seçtiği sözleri ise şu ifadelerle anlatıyor: “Rüzgâra karşı sesini yükselten insanların sözlerini seçtim. Dünü bugüne bağlayanları seçtim. Biyografik ölümsüzlüğe kavuşmuş politikacıların sözlerini seçtim. Edebiyat disiplininde unutulmayanların dörtlüklerini seçtim. Pir Reşit Dağları´nda yetişen kar sümbülleri gibi temiz ve akıcı olanları seçtim.”

Geçmişten günümüze kadar söylenen özlü sözlerin derlenerek hazırlandığı kitap, seçkin kitapçılarda 11 TL´den satışa sunuldu. Haber: Alpaslan Körükcü

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
Memduh duman
Memduh duman - 4 yıl Önce

Kendisi birikimiyle bir kitap yazamamış, kitap-dergi veya webte yazılıp çizilen yani başkalarının ürettiği sözleri biraraya getirmiş drlemiş...Memlekete bak adam vali yardımcısı olmuş ama kitap yazacak kabiliyet yok!

SIRADAKİ HABER