4. Sınıfların mezuniyet coşkusu

Nevşehir Mustafa Çalışkan İlkokulunda eğitim gören 4/A Sınıf öğrencileri için mezuniyet yemeği düzenlendi.

4. Sınıfların mezuniyet coşkusu

 

Nevşehir Tabipler Konağı İkizler Kafede gerçekleştirilen mezuniyet yemeğine, Okul Müdürü Mehmet Hameş, sınıf öğretmeni, öğretmenler, öğrenciler ve velileri katıldı. İkizler Kafenin restaurant bölümü mezuniyet yemeği için özel olarak düzenlendi.

Sanatçılar Turgay Kozan ve Doğukan Kaya tarafından seslendirilen birbirinden güzel parçalar eşliğinde hoş bir atmosferde yenen akşam yemeğinin ardından, öğretmenler ve öğrenciler tarafından hep beraber coşkuyla kesilen mezuniyet pastası ile bu özel akşam tatlandırıldı. Yemeğin ardından Kafenin bahçesinde birbirinden hareketli parçalar eşliğinde gönüllerince eğlenen çiçeği burnundaki ortaokul öğrencileri, öğretmenleri ve velileriyle mutluluklarını paylaştılar.

Mezuniyet yemeğinin düzenlendiği mekân olan Nevşehir Tabipler Konağı İkizler Kafe sahibi Daniye Taşkın, öğrencilere başarı dileğinde bulundu. Taşkın, doğayla iç içe tasarlanan konsepti ile misafirlerine görsel bir şölen yaşattıklarını ifade ederek, İkizler Kafe´nin sabah kahvaltısı - öğlen ve akşam yemekleri, seminerler, doğum günü, kokteyl, mezuniyet geceleri vb. her türlü organizasyonlar için rahatlıkla tercih edilebileceğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 00 0000, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner131

banner93