Başkan Dipici’den fırıncı esnafına ve halka uyarılar

Nevşehir Fırıncılar Odası Başkanı Mustafa Dipici, korona virüs ile ilgili Nevşehir Valiliğinin genelgesi doğrultusunda alınan tedbirlere fırıncı esnafının hassasiyet göstermesi çağrısında bulundu.

Başkan Dipici’den fırıncı esnafına ve halka uyarılar

Fırıncı esnaflarının ve ekmek üretimi yapılan iş yerlerinde çalışanların özellikle bu dönemde eldivensiz çalışmamalarını, hijyen kurallarına özen göstermelerini isteyen Fırıncılar Odası Başkanı Mustafa Dipici, bu konuda oda başkanlığı olarak denetimlerin artırılarak sürdürüldüğünü de söyledi.

Fırıncı esnafının ekmek ve unlu mamüllerin açıkta satılmaması, işyerlerinde gerekli dezenfekte işlemlerinin düzenli olarak yapılması gibi konulara da büyük bir hassasiyet göstermelerini isteyen Başkan Dipici, “Tüm dünyayı etkisi altına alan Ülkemizde ise vakaların görülmeye başlandığı korona virüs ile ilgili tüm Fırıncılarımızı ve unlu mamül üretimi ve satışı yapan işyerlerimizi hassasiyete davet ediyorum. Valiliğimizin yayınladığı genelgede de ifade edildiği üzere işyerlerinin dezenfekte edilmesi, çalışanlarımızın hijyen kurallarına uymaları konusunda işletmecilerimize büyük görevler düşüyor. Bu konuda halkımızda duyarlı olmalı. Vatandaşlarımız konuyla ilgili şikayetlerini 0507 556 13 93 numaralı telefondan bizzat odamıza iletebilirler. Fırıncılar Odası Başkanlığı olarak denetimlerimizi artırarak sürdüreceğiz. Sürecin ülkemiz, ilimiz açısından olumsuz bir tabloya bürünmemesi en büyük dileğimizdir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner92

banner94

banner96

banner99

banner90

banner93

banner95

banner97

banner100