Bims Sanayicileri Derneği iftar yemeği düzenledi

Bims Sanayicileri Derneği (BSD) tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği Nevşehir'de gerçekleşti.

Bims Sanayicileri Derneğinin her yıl düzenlediği geleneksel iftar yemeği Uçhisar beldesinde düzenlendi.

İftar programına; AK Parti İl Başkanı M.Rauf Yanar, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı, Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Seyit İnce, İl Özel İdare Genel Sekreter Vekili Ramazan Çiftci, Bims Sanayicileri Derneği Başkanı Necdet Civelek ve dernek üyesi iş insanları katıldı.

Belediye Başkanı Rasim Arı; “Şehrimizin Geleceğini İnşa Etmede Sivil Toplum Kuruluşlarımızın Enerjisine Güveniyoruz”

Bims Sanayicileri Derneği (BSD) tarafından düzenlenen iftar programına katılan Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı: “Kucaklayıcı ve birleştirici anlayışımızla şehrin tüm değerlerine sahip çıkacağız.” diye konuştu.

Belediye Başkanı Arı, yaptığı konuşmada Nevşehir’in kalkınmasında en önemli rollerden birine sahip olan iş dünyası ile her zaman birlikte hareket etme hedefinde olduklarını söyledi.

Nevşehir’in menfaatleri doğrultusunda toplumun tüm kesimleri ile ortak hareket ederek bir enerji ortaya koyma çabasında olduklarını vurgulayan Arı: “Nevşehir’de tüm kesimlere eşit mesafedeyiz. Kucaklayıcı ve birleştirici anlayışımızla şehrin tüm değerlerine sahip çıkacağız. Hayalimizdeki Nevşehir’i oluşturma ve şehrimizin aydınlık ve müreffeh geleceğini inşa etmede sivil toplum kuruluşlarımızın enerjisine güveniyoruz. Onların görüşlerine her zaman değer vereceğiz.” dedi.

Arı, daha sonra yemeğe katılanların Ramazan ayını kutlayarak iş insanlarına davetleri için teşekkür etti.

AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz de yaptığı açıklamada; “Bims Sanayiciler Derneği iftarında iş insanlarımızla, emektar çalışanlarımızla bir araya geldik. Eşsiz toprağı ve kalitesiyle sektörün vazgeçilmesi olan bims; Nevşehir’imiz için de önemli bir istihdam sahasıdır. Büyüyen ve gelişen Nevşehir için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz, Sevdamız Nevşehir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde; bilgi, birikim, tecrübe, sabır ve çalışma ile ekonomik saldırıların üstesinden yine hep birlikte geleceğiz. Kapadokya Alan Yönetimi tekrar hayırlı olsun. Bu atılımda sizlerin desteğini ve birlikte çalışması da bizler için önemlidir” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2019, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">