“Biz Anadoluyuz” projesi kapsamında Kars’tan geldiler

Kayseri Havaalanı’nda Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer ve gönüllü gençler tarafından karşılanarak kente getirilen Karslı misafir öğrenciler, Nevşehir Kapadokya Kamp Eğitim Merkezi’nde Vali İlhami Aktaş ile buluştu.

“Biz Anadoluyuz” projesi kapsamında Kars’tan geldiler

Vali Aktaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde İçişleri Bakanlığınca başlatılan Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yürütülen “Biz Anadoluyuz” projesi kapsamında Nevşehir’e gelen 40 Karslı öğrenci grubu ile bir araya geldi.

Aktaş, “Biz Anadoluluyuz” projesi kapsamında başlatılan ve özellikle Doğu ve Güney Doğudaki illerimizden büyük illerimize, turistik yörelere davet etmeye fırsat bulduğumuz gençleri ilimizde gezdirip, kültürel faaliyetlerde bulundurarak, kaynaşmayı sağlayacağız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve hanımefendi Emine Erdoğan’ın himayesinde İçişleri Bakanlığınca başlatılan projeye kapsamında yürütülen proje sayesinde sizlere en iyi şekilde ev sahipliği yapmaya ve Kapadokya’da en güzel şekilde ağırlamaya çalışacağız. Tekrar ilimize hoş geldiniz diyorum. İnşallah dünyanın harikalarından biri olan Kapadokya bölgemizde güzel zaman geçireceksiniz.” dedi.

Öğrenciler de Vali Aktaş’a teşekkür etti.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER