Cezaevinde bilgi yarışması düzenlendi

Nevşehir E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Müdürlüğünde kurum Psiko Sosyal Servisi tarafından düzenlenen ve 48 personelin katıldığı kurum içi Bilgi Yarışması 16 grup arasında yapılan çekiliş ile başladı. Yapılan final müsabakanın ardından Bilgi Yarışması sona erdi.

Cezaevinde bilgi yarışması düzenlendi

Kurumun Konferans salonunda düzenlenen Bilgi Yarışması etkinliği sonunda bir konuşma yapan Kurum Müdürü Kağan Gençer, personelin kaynaşmasını ve iş yükünden kaynaklı stresten uzaklaşmalarını sağlamak için böyle bir etkinlik düzenlediklerini, zaman zaman yaptıkları bu tür etkinliklerle personelin motivasyonunu artırmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Ayrıca Ceza İnfaz Kurumundan sorumlu Cumhuriyet Savcısı Engin Demirci bu tür etkinliklerin personeller arasında birlik ve beraberliğin güçlendirici bir etkiye sahip olduğunu göstermesi açısından son derece önemli bulduğunu ve bu tür etkinliklerin artması yönünde temennisinde bulundu.

Kurumda çalışan 48 personelin yarıştığı Bilgi Yarışması sonunda, birinci olan personeller İnfaz Koruma Memuru Bünyamin Aktaş, İnfaz Koruma Memuru Davut Tosun ve İnfaz Koruma Memuru Hakan İkiz'e ödülleri takdim edildi.

MHA

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
src="https://cdn.ampproject.org/v0/amp-auto-ads-0.1.js">