CHP’den Nevşehir Gazeteciler Cemiyetine geçmiş olsun ziyareti

CHP Nevşehir teşkilatı, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Sekreteri Bayram Ekici’ye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

CHP’den Nevşehir Gazeteciler Cemiyetine geçmiş olsun ziyareti

CHP İl Sekreteri Tayfun Ceyhan, İl Başkanı Kamil Gülmez’in şehir dışında olduğu için ziyarete katılamadığını aktardı.

Ceyhan, kundaklama saldırısını şiddetle kınadıklarını belirterek, CHP’nin her türlü şiddete karşı olduğunu söyledi.

Ceyhan, basının demokrasinin vazgeçilmezi olduğunu belirterek, basın özgür olmalı ve yaptıkları haberden dolayı hiçbir şekilde yaptırım uygulanmamalı. Basının özgür olmadığı bir ülkede her şey yanlış yapılır. Bu yüzden biz CHP olarak basın özgürlüğüne çok önem veriyoruz. Basın bazı kişilerin ya da kurumların istemediği bir haberi yaptığında bir takım yaptırımlara veya şiddete maruz kalmamalı. şiddet aciz insanların işidir. Nevşehir Gazeteciler Cemiyetine yapılan saldırı da şiddetin en üst seviyesidir. Bu nedenle Nevşehir’de görev yapan tüm basın mensuplarımıza geçmiş olsun diyoruz. Umarım saldırganlar ve varsa azmettiricileri biran önce hakkettikleri en ağır cezayı alır.” diye konuştu.

Ekici de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Biz daima doğru bildiklerimizi yaptık ve bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Hiçbir güç ve saldırı bizi yolumuzdan geri çeviremez. Biz Nevşehir için daima en doğru haberleri yapmayı sürdüreceğiz.” dedi.

banner115
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER