Engellilere anlamlı destek

Kapadokya Genç iş Adamları Derneği Başkanı ve Kapadokya Sanayi ve iş Dünyası Federasyon Başkanı Habibe Beşer, Profesyonel İş İnsanları Dernekleri Başkanı ve Kapadokya Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu Eş Başkanı Halil Doğan ve Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Altıntaş Bedensel Engelliler Derneğinin Nevşehir Pazar yerindeki merkezlerinde; Kapadokya Bedensel Engelliler Derneğinin hazırlamış olduğu İhtiyaç sahiplerine sandalye programına katıldı.

Engellilere anlamlı destek

UTEF ve Kapadokya Bedensel Engelliler Derneğinin ortaklaşa yapmış oldukları Engelliler Eğeleniyor programında engelli kardeşlerimize eğlenme imkanı sunulurken, 4 adet tekerlekli sandalye yardımında bulunuldu.

Programa AK Parti Nevşehir Belediye Başkan Adayı Rasim Arı ve Melek Arı, Kapadokya Genç iş Adamları Derneği Başkanı ve Kapadokya Sanayi ve iş Dünyası Federasyon Başkanı Habibe Beşer, Yönetim Kurulu Üyesi Ebru Altıntaş, SİFET Eş Başkanı, Profesyonel İş İnsanları Dernekleri Başkanı Halil Doğan, UTEF İl Başkanları, AK Parti Ürgüp Belediye Başkan Adayı Mehmet Aktürk’te katıldılar.

Söz konusu projeye kendilerinin de destek sağladığını belirten Kapadokya Genç iş Adamları Derneği Başkanı ve Kapadokya Sanayi ve iş Dünyası Federasyon Başkanı Habibe Beşer, programa katılanlara ayrı ayrı teşekkür ettiğini dile getirdi.

MHA

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 15:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet SANCAK
Ahmet SANCAK - 2 ay Önce

İyi de başkan, bu bedensel engelliler derneği başkanını hiç araştırıp,soruşturdunuz mu? Ürgüp te adamınız vardır bir geçmişini soruşturun isterseniz.Toplanan paraların makbuzlarını kim kontrol ediyor ve nereye harcanacak iyi araştırın.

SIRADAKİ HABER