Gazeteciler yemekte buluştu

Nevşehir’de görevlerini icra eden basın mensupları, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) tarafından “10 Ocak Gazeteciler Günü” dolayısıyla Kapadokya Crowne Plaza’da düzenlenen gecede buluştu.

Gazeteciler yemekte buluştu

Nevşehir’de görevlerini icra eden basın mensupları, Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti (NGC) tarafından “10 Ocak Gazeteciler Günü” dolayısıyla Kapadokya Crowne Plaza’da düzenlenen gecede buluştu.

Geceye; Nevşehir Belediye Başkanı Atilla Seçen, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, Nevşehir İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Şımarmaz, Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici, basın mensupları ve aileleri katıldı.

Programda günün anlam ve önemine dair konuşma yapan Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel Sekreteri ve Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bayram Ekici; "10 Ocak Çalışma Gazeteciler Günü dolayısı ile Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ev sahipliğinde bugün düzenlediğimiz programda kendimizi ifade edebilme imkanı bulduk. Gerçekten gazetecinin kim olduğu, gazeteciliğin nasıl bir şey olduğunu gazetecilerimizin kendi dilinden bir belgeselle anlatmaya çalıştık. Bazen hüzünlendiren, bazen duygulandıran bazen de güldüren sahneleri hep birlikte izledik. Bizdeki bu meslek aşkı çok farklı bir şey. Gerçekten bu işi severek yapmaz iseniz, bu işte başarılı olma şansınız yok. O yüzden tüm meslektaşlarıma bir kez daha başarılar dilerken, en güzel çalışmalara da imza atacaklarına eminim. İnşallah bundan sonraki süreçte Nevşehir Gazeteciler Cemiyeti ve gazeteciler olarak Nevşehir’in her alanda gelişmesi ve büyümesi adına yapılacak her türlü projede yer almaya devam edeceğiz.

Bugün burada bu güzel ortamı bizlere sağlayan ve bizleri bir araya getirerek bir kez daha kaynaşmamıza vesile oldukları için Belediye Başkanımız Atilla Seçen ve Crowne Plaza Müdürü Adnan Bey’e de çok teşekkür ediyorum" dedi.

Geceye katılan NEVÜ Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı da, basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlayarak kendilerine başarılı çalışmalarının devamı temennisinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2019, 11:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER